معاون اقتصادی استاندار خبر داد:
معاون اقتصادی استاندار خراسان شمالی گفت: هزار میلیارد تومان تسهیلات از محل بند الف تبصره ۱۸ برای خراسان شمالی تعیین شده که در صورت تخصیص شاهد تحولات حوزه اقتصادی خواهیم بود ‌.
کد خبر: ۱۰۰۱۴۱۷
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۲ 14 October 2021

به گزارش تابناک خراسان شمالی محمود قنبری صبح امروز در جلسه کمیته تسهیلات بند الف تبصره ۱۸ افزود :متقاضیان در حوزه کشاورزی، صنعت، خدمات و گردشگری می‌توانند با ثبت نام در سامانه بهین یاب از مزایای این تسهیلات بهره مند شوند.

وی با تاکید بر اینکه این یک هزار میلیارد تومان باید منجر به ایجاد اشتغال پایدار برای استان شود ، خاطرنشان کرد: پروژه های معرفی شده باید دارای توجیه اقتصادی، سودآوری و متقاضی نیز دارای اهلیت و آورده باشد.

قنبری اطلاع رسانی از سوی دستگاه های اجرایی متولی استان را در خصوص عدم چک برگشتی و نبود بدهی معوق از سوی متقاضیان را ضروری اعلام کرد .

وی تصریح کرد: دستگاه‌های اجرایی و بانک های عامل با دقت و تسهیل در فرایند کار روند جذب تسهیلات را شتاب بخشیده و موانع سر راه تولیدکنندگان را بردارند.

قنبری اولویت اصلی استان را حوزه کشاورزی دانست و گفت : باید سهم بیشتری از این تسهیلات فوق به حوزه کشاورزی اختصاص یابد. گفتنی است تسهیلات بند الف تبصره ۱۸ مشمول پروژه هایی با پیشرفت فیزیکی بالا و راه اندازی پروژه های راکد سرمایه در گردش با هدف اشتغالزایی و کمک به بخش تولید با سود ۱۲ درصد می شود.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار