استاندار خراسان شمالی:
استاندار خراسان شمالی صبح امروز در آیین تکریم و معارفه رئیس کل دادگستری استان گفت: سیستم قضایی با فهم بالا به مانند مشاوری دلسوز در کنار قوه مجریه استان برای حل مشکلات مردم است.
کد خبر: ۱۰۱۰۴۷۷
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۵ 20 November 2021
 
به گزارش تابناک خراسان شمالی، محمدعلی شجاعی در این مراسم گفت: در استان بین اجزای حاکمیت به واسطه انسجام و هم افزایی درک و فهم مشترک برای حل مشکلات و رسیدگی به امور مردم وجود دارد.
 
شجاعی افزود: انسجام و هم افزایی برقرار در استان موجب شده این نیروهای متعهد، توانمند و کارآمد ارتقاء یافته و در جایگاه های بالاتری به مردم ارائه خدمت کنند.
 
وی گفت: سیستم قضایی استان برای پیشبرد سیاست ها و امور استان دلسوزانه در کنار سیستم اجرایی بوده است که می توان به حضور اثر بخش آنان برای حل مشکلات مناطق زلزله زده اشاره داشت.
 
شجاعی با تاکید بر اینکه سیستم قضایی استان در تمامی صحنه ها در کنار سایر اجزای حاکمیت حضوری پررنگ داشته است، افزود: مردم استان نیز به واسطه تلاش و دلسوزی مسئولان نظام برای حل مشکلات آنان، در عرصه های مختلف به ویژه انتخابات به میدان آمده اند.

بر اساس این گزارش در پایان این مراسم که با حضور معاون اول قوه قضائیه برگزار شد، از اقدامات و تلاش های حجت الاسلام جعفری تقدیر و حجت الاسلام براتی زاده به عنوان رئیس کل دادگستری خراسان شمالی منصوب شد.
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار