نفرات برتر مرحله استانی چهلمین دوره مسابقات قرآن کریم در خراسان شمالی در رشته های حفظ،قرائت،ترتیل، دعا خوانی و اذان مشخص و نفر اول هر رشته به مسابقات کشوری اعزام می شوند
کد خبر: ۴۷۷۸۶۴
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۹ 14 August 2017

به گزارش تابناک خراسان شمالی از اداره کل اوقاف وا مور خیریه استان ،نفرات اول  رشته های حفظ 20 جزء ، حفظ کامل، قرائت ، ترتیل، دعا خوانی و اذان در مرحله استانی به مسابقات کشوری در استان آذربایجان غربی شهر ارومیه د رتاریخ 10 شهریور ماه اعزام می شوند

 
 
 اسامی نفرات برترچهلمین   دوره مسابقات سراسری  قرآن کریم مرحله استانی   خراسان شمالی (برادران)                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        
 
 حفظ کل:

ردیف

نام و نام خانوادگی

رتبه

 

1

حمید رحمتی

اول

2

آنه سهراب

دوم

3

مهدی دری

سوم

قرائت:

ردیف

نام و نام خانوادگی

رتبه

 

1

ابوالفضل شکیبا

اول

2

مجتبی روئینی فر

دوم

3

مصطفی امانی

سوم

حفظ 20 جزء:

ردیف

نام و نام خانوادگی

رتبه

 

1

دکتر امین فیاض

اول

2

جلیل پورمند

دوم

3

امین الهی

سوم

حفظ 10 جزء:

ردیف

نام و نام خانوادگی

رتبه

 

1

احمد قلی پور

اول

2

هادیان فر

دوم

3

حسین خسروی

سوم

حفظ 5 جزء:

ردیف

نام و نام خانوادگی

رتبه

 

1

ایشان قاقا خوش نظر

اول

2

شاه دردی داداری

دوم

3

علی شفیعی

سوم

ترتیل:

ردیف

نام و نام خانوادگی

رتبه

 

1

سجاد عبداللهی

اول

2

حمیدرضا رستمی

دوم

3

مصطفی قوی بنیه

سوم

دعاخوانی:

ردیف

نام و نام خانوادگی

رتبه

 

1

حسین نودهی

اول

2

محمد غریب

دوم

3

علی قوی بنیه

سوم

اذان :

ردیف

نام و نام خانوادگی

رتبه

 

1

حمید ساعدی

اول

2

یامین رستگار

دوم

3

حسن رحیمی

سوم

 

 
 
 
 اسامی نفرات برتر چهلمین  دوره مسابقات سراسر ی قرآن کریم مرحله استانی خراسان شمالی  (خواهران)
 
حفظ کل:

ردیف

نام و نام خانوادگی

رتبه

1

زینب رضایی

اول

2

صدیقه ایزانلو

دوم

3

زهره نخعی

سوم

قرائت:

ردیف

نام و نام خانوادگی

رتبه

1

فاطمه قدرتی

اول

2

سمیه کوهستانی

دوم

3

فریده قدرتی

سوم

حفظ 20 جزء:

ردیف

نام و نام خانوادگی

رتبه

1

هما سعادتی

اول

2

زهرا سعادتی

دوم

3

سوسن محمد پور

سوم

حفظ 10 جزء:

ردیف

نام و نام خانوادگی

رتبه

1

رقیه اسفندیاری

اول

2

زهرا بهادری

دوم

3

نصیبه کوهی

سوم

حفظ 5 جزء:

ردیف

نام و نام خانوادگی

رتبه

1

زهره رحیمی

اول

2

رقیه گل محمدی

دوم

3

فاطمه حسین زاده

سوم

ترتیل:

ردیف

نام و نام خانوادگی

رتبه

1

مهری براتی زاده

اول

2

زهره یزدانی

دوم

3

زهره قزل سفلو

سوم

دعاخوانی:

ردیف

نام و نام خانوادگی

رتبه

1

صدیقه آذری

اول

2

مرضیه مقصودی

دوم

3

نرگس صیاد شیرزن

سوم

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: