امام جمعه بجنورد گفت: خون شهدای خدمت در دولت جریان پیدا خواهد کرد و دولت را مقتدرتر در میدان نگه می‌دارد و اجازه نخواهد داد که استکبار در نظام جمهوری اسلامی رخنه کند.
کد خبر: ۱۱۶۸۳۲۲
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۱:۲۴ 24 May 2024

به گزارش تابناک خراسان شمالی، حجت الاسلام و المسلمین رضا نوری در نماز عبادی و سیاسی جمعه بجنورد با ابراز تشکر از مردم خراسان شمالی که در مراسم‌های متخلف عزاداری شهدای خدمت شرکت کردند، اظهار کرد: همه ما با اخلاص، تلاش و کوشش سه ساله شهید جمهور آشنا هستیم و آن را مشاهده کردیم. در کجای دنیا چنین رئیس جمهوری را پیدا می‌کنیم که برای مردم کشور خود اینگونه دغدغه داشته باشد و تلاش کند.

وی افزود: سراغ نداریم در دنیا که رئیس جمهوری از دنیا برود و آنقدر نسبت به وی عرض ارادت شود. با سیاست‌هایی که شهید آیت الله رئیسی داشتند در زمان شهادت وی ۷۰ کشور با هیات بلند پایه خود برای عرض تسلیت در ایران حضور یافتند و از سوی دیگر بسیاری از کشور‌ها پیام تسلیت ارسال کردند و همچنین تعدادی از کشور‌ها نیز در کشور خود عزای عمومی یک تا سه روزه اعلام کردند و این امر یعنی حاکمیت بر دل و قلب ها.

امام جمعه بجنورد در ادامه با اشاره به آغاز به کار فعالیت مجلس شورای اسلامی طی هفته آینده تاکید کرد: نمایندگان در این دور از مجلس نقاط ضعف مجلس پیشین را بررسی و آن را جبران کنند و نقاط قوت را نیز تقویت کنند.

وی تصریح کرد: نمایندگان توصیه‌های مقام معظم رهبری را نیز گوش و اجرایی کنند.

برچسب ها: خراسان شمالی
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار