پایان یک گروگانگیری شش ماهه در شیروان

فرمانده انتظامی خراسان شمالی از پیداشدن دختر ۲۰ ساله که ۶ ماه پیش توسط فردی به گروگان گرفته شده بود خبر داد.
کد خبر: ۱۱۷۲۶۱۷
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۴۰۳ - ۱۷:۱۲ 24 June 2024

به گزارش تابناک خراسان شمالی و به نقل از تسنیم، سردار"سعید مطهری زاده" با اعلام جزئیات خبر پیداشدن دختر ۲۰ ساله که ۶ ماه پیش توسط فردی به گروگان گرفته شده بود خبر داد و اظهار داشت: حدود ۶ ماه پیش یکی از اهالی روستای قاضی شهرستان مانه و سملقان به پاسگاه مراجعه و از دزیده شدن دختر ۲۰ ساله شان خبر دادند که بلافاصله موضوع با جدیت در دستور کار قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه ماموران پاسگاه اقدامات اطلاعاتی و فنی خود را آغاز کردند، افزود: متاسفانه علی رغم تلاش مستمر و بی وقفه ماموران دختر ربوده شده را پیدا نکردند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه در این مدت به صورت مداوم پیگیری‌های انتظامی و قضائی انجام می‌شد، تصریح کرد: نهایتا ماموران با رصد‌های اطلاعاتی خود دریافتند که این دختر مدتی را در تهران و پس از آن در شهرستان شیروان نگهداری می‌شد که همین موضوع باعث شد تا اقدامات اطلاعاتی با جدیت بیشتری دنبال شود.

سردار مطهری زاده ادامه داد: روز گذشته فرد گروگان گرفته شده از فرصت کوتاهی که در اختیار داشته استفاده کرده و توسط گوشی تلفن همراه گروگان گیر به خانواده اش محل نگهداری خود را اطلاع می‌دهد.

فرمانده انتظامی استان افزود: نهایتا با سرعت عمل ماموران محل مورد نظر شناسایی و گروگان بعد از ۶ ماه زندانی بودن در چنگال این فرد شیطان صفت آزاد و به آغوش خانواده برمی‌گردد.

سردار مطهری زاده با بیان اینکه متهم بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد، خاطر نشان کرد: متهم با ترفند دعوت به بازیگری برای فیلم‌های سینمایی این دختر را اغفال و در نهایت وی را به گروگان گرفته بود.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار