مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای خراسان‌شمالی گفت: ورود ۱۶۹ هزار و ۷۸۱ وسیله نقلیه در محورهای مواصلاتی خراسان‌شمالی، طی ۴ روز گذشته ( ۲۰ تا ۲۳ شهریور) به ثبت رسید.
کد خبر: ۱۱۲۶۵۱۵
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۶:۴۳ 15 September 2023

به گزارش تابناک خراسان‌شمالی ، صبح امروز محمد مشتری، مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای خراسان‌شمالی در گفتگو با رسانه‌ها اظهارکرد: ورود ۱۶۹ هزار و ۷۸۱ وسیله نقلیه در محور‌های مواصلاتی خراسان‌شمالی، طی ۴ روز گذشته (۲۰ تا ۲۳ شهریور) به ثبت رسید.

وی گفت: این آمار نسبت به روز قبل ۵ درصد، نسبت به هفته گذشته ۱۰ درصد، در مقایسه با سال قبل ۳۵ درصد و نسبت به سال قبل (قمری) ۳۸ درصد افزایش یافته است.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای خراسان‌شمالی، تردد خروجی استان طی این مدت را ۱۷۴ هزار و ۲۴۶ خودرو برشمرد و افزود: تغییرات این آمار نسبت به روز قبل، حاکی از افزایش ۶ درصدی، در مقایسه با هفته گذشته افزایش ۲۷ درصدی، نسبت به سال قبل، افزایش ۳۲ درصدی و نسبت به سال قبل (قمری) افزایش ۳۴ درصدی است.

این مقام مسئول همچنین تردد ورودی استان در روز گذشته (۲۳ شهریور) را ۴۴ هزار و ۵۱۸ وسیله نقلیه و تردد خروجی را ۴۶ هزار و ۶۶۲ وسیله نقلیه ذکر کرد که نسبت به ۲۲ شهریور به ترتیب ۴ درصد و ۲ درصد کاهش را نشان می‌دهد.

برچسب ها: خراسان‌شمالی
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار