فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه (ع) خراسان‌شمالی گفت: وحدت و انسجام ملی در ایران اسلامی، بین شیعه و اهل سنت نقشه‌های دشمنان را نقش برآب کرده و می‌کند.
کد خبر: ۱۱۵۲۱۳۰
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۳:۰۸ 31 January 2024

به گزارش تابناک خراسان‌شمالی، سردار اسماعیل فرجی، فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه (ع) خراسان‌شمالی ظهر امروز در اختتامیه همایش نغمه سرایان اهل سنت کشور، اظهارکرد: دشمن به دنبال تضعیف ایران و جداسازی مردم از ولایت و دین است.

وی با اشاره به اینکه دشمن سخت در اشتباه است، گفت: ملت ایران در دهه فجر و مشارکت در انتخابات پیش رو توطئه دشمن را خنثی خواهند کرد و با حضور در پای صندوق رای با امام و شهدا تجدید بیعت می‌کنند.

فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه (ع) خراسان‌شمالی افزود: همچنین راهپیمایی روز ۲۲ بهمن و برگزاری جشن های دهه فجر پرشورتر از هر ساله برگزار می شود.

سردار فرجی با اشاره به این موضوع که ملت ایران در روز یازدهم اسفند ماه حماسه ای دیگر را خلق خواهند کرد، افزود: ۹ درصد از جمعیت یک میلیون نفری خراسان شمالی را اهل سنت تشکیل می‌دهد و اهل سنت و شیعه در این استان با وحدت و همدلی و مسالمت آمیز در کنار هم زندگی می کنند و همیشه در صحنه هستند.

فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه (ع) خراسان شمالی ابراز داشت: اوج حماسه مردم استان ما در سفر رهبر انقلاب به استان رقم خورد، که حدود ۱۰ روز در خراسان شمالی حضور داشتند و در این سفر شور و شعور مردم استان رقم خورد.

سردار فرجی در ادامه تاکید کرد: وحدت و انسجام ملی در ایران اسلامی، بین اهل تشییع و اهل سنت تمام نقشه‌های دشمنان را نقش برآب کرده و هر روز انقلاب اسلامی قدرتمندتر و با صلابت‌تر خواهد شد.

برچسب ها: خراسان‌شمالی
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار