امام جمعه بجنورد گفت: حمله به رژیم صهیونیستی حرکتی دفاعی بود.
کد خبر: ۱۱۶۳۲۵۸
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۴۰۳ - ۲۱:۰۲ 19 April 2024

به گزارش تابناک خراسان شمالی، حجت الاسلام و المسلمین رضا نوری در نماز عبادی و سیاسی جمعه با اشاره به حمله موشکی و پهبادی سپاه به رژیم صهیونیستی توسط ایران تاکید کرد: باید به این نکته مهم توجه کرد که ایران شروع کننده نبوده و رژیم صهیونیستی ۴۰ سال است که در منطقه فتنه‌گری، توطئه گری و خباثت می‌کند و حتی طی این مدت بسیاری از کشور‌ها را علیه نظام جمهوری اسلامی ایران تشویق می کند و تاکنون ناامنی‌های زیادی را ایجاد کرده است.

وی افزود:این رژیم تعدادی از سرداران و فرماندهان نظامی کشور ما را به شهادت رسانده و به سفارت خانه کشور ما حمله کرده است، بنابراین چاره‌ای جز پاسخ محکم در مقابل این تجاوزگری‌ها نبود و پاسخ کشور ما، پاسخی دفاعی بود.

حجت الاسلام نوری ادامه داد: از سوی دیگر زمانی که خواستیم پاسخ دهیم، به صورت آشکار اعلام کردیم که اقدام رژیم صهیونیستی را پاسخ خواهیم داد و همه قدرت‌های استکباری کنار اسرائیل قرار گرفتند که نگذارند موشکی از موشک‌های ایران به اسرائیل برسد، اما موشک‌ها رسیدند و این یعنی قوت و قدرت ایران در برابر پیشرفت‌های ادعایی تسلیحاتی دشمن.

وی بیان کرد: رژیم صهیونیستی مدارس، مساجد، بیمارستان‌ها و اردوگاه‌ها را می‌زند، اما کشور ما پایگاه‌های نظامی اسرائیل را که در بالاترین سطح حفاظت می‌شد و مراکز جاسوسی‌ها آن‌ها را زد.

برچسب ها: خراسان شمالی
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار