عهد ما با رئیس جمهور، پیگیری مصوبات سفر آن شهید در خراسان شمالی است

استاندار خراسان شمالی گفت: عهد ما با رئیس جمهور، پیگیری مصوبات سفر آن شهید در استان است.
کد خبر: ۱۱۶۸۳۲۳
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۱:۲۵ 24 May 2024

به گزارش تابناک خراسان شمالی، محمدرضا حسین نژاد ظهر روز جمعه و در بین نماز جمعه و نماز عصر از ابراز وفاداری و عزاداری آنان در فقدان رئیس جمهور شهید و دیگر شهدای خدمت، در مراسم‌های داخل استان و در تشییع پیکر مطهر شهید در مشهد مقدس قدردانی کرد.

وی گفت: همه ما همواره قدردان رییس جمهور شهیدمان هستیم و عهد ما با رئیس جمهور، پیگیری مصوبات سفر آن شهید در خراسان شمالی است.

حسین نژاد افزود: مردم بزرگ و ولایتمدار خراسان شمالی که در استان و هم در جمع چند میلیونی مشایعت کنندگان در مشهد حضوری پررنگ داشتند و نشان دادند قدردان رئیس جمهور منتخب خود و خادم ملت هستند، شایسته قدردانی و سپاس می‌باشند.

وی ادامه داد: خود من به عنوان خادم شما در استقبال از این شهیدان در فرودگاه و هم در تشییع پیکر‌ها و هم دیشب در حرم امام رضا (ع) نایب الزیاره بودم و همه ما همواره قدردان رئیس جمهور شهیدمان هستیم، کسی که خود نیز با شهادت در راه خدمت، به شهیدان پیوست.

نماینده عالی دولت در استان یادآور شد: حماسه حضور شما در تشییع شهیدان خدمت و قدر دانی از خدمات شایسته دولت، اینجانب را به عنوان خادم شما در استان و نماینده عالی دولت در استان واداشت تا در این فرصت مغتنم به سهم خودم مراتب تشکر و سپاس خاص داشته باشم و از همه‌ی مردم استان می‌خواهم دعاکنند تا به خواست خداوند، ادامه دهنده راه شهدای خدمت باشیم و ریل گذاری و سیاستگذاری‌های رئیس جمهور شهید را در استان پیگیری کنیم و مصوبات سفر را به سر انجام رسانیم.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار