مردم در ادامه راه شهید جمهور، مشارکت بالا در انتخابات را رقم خواهند زد

رئیس ستاد انتخابات ریاست جمهوری در خراسان شمالی گفت: مردم در ادامه راه شهدای خدمت و شهید جمهور، مشارکت بالایی را در انتخابات رقم خواهند زد.
کد خبر: ۱۱۶۸۷۷۸
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۲:۴۶ 27 May 2024

به گزارش تابناک خراسان شمالی، حسن ناهیدی در دومین جلسه ستاد انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری اظهار کرد: مردم در ادامه راه شهدای خدمت و شهید جمهور، مشارکت بالایی را در انتخابات رقم خواهند زد.

وی افزود: برای برگزاری انتخابات زودهنگام باید تمام دستگاه‌های اجرایی با کار مضاعف و شبانه روزی فرآیند را پیگیری کنند.

ناهیدی، تعریف نقش برای تسهیل انتخابات از سوی هر دستگاه اجرایی را مورد تاکید قرار داد و بیان کرد: کمیته‌های ذیل انتخابات ریاست جمهوری تشکیل شده است و تا فردا هشتم خردادماه هیات‌ءهای اجرایی در شهرستان‌ها نیز شکل می‌گیرد.

وی با بیان اینکه آمادگی برای تامین زیرساخت‌ها انجام شده، ادامه داد: طبق تقویم اقدامات لازم را انجام خواهیم داد و هیچ خللی وجود نخواهد داشت.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: مجریان انتخابات در صیانت از آرا تلاش می‌کنند و بی‌طرفی نیز از تاکیدات ستاد انتخابات کشور است تا در سلامت و امنیت کامل حضور حماسه ساز مردم را شاهد باشیم.

وی بر رقابت سالم، امنیت و مشارکت حداکثری تاکید کرد و گفت: مردم با احساس مسئولیت بیشتری در پای صندوق‌های رأی حضور می‌یابند، زیرا ادامه راه شهدای خدمت با حضور گسترده رقم می‌خورد.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار