مقام عالی دولت در استان خراسان شمالی:
استاندار خراسان شمالی در ششمین جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان گفت: توزیع اعتبارات تملک دارایی و سرمایه ای استان در راستای رفع نیازهای منطقه ای است.
کد خبر: ۹۹۹۹۴۸
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۵ 09 October 2021

به گزارش تابناک خراسان شمالی، محمدعلی شجاعی با اشاره به سهم ۴۷۸ میلیاردی استان از اعتبارات محرومیت زدایی، گفت: تا کنون ۴۰۰ میلیارد تومان از این تسهیلات به استان اعلام شده است و هزینه این اعتبارات در حوزه راه و بهداشت و درمان خواهد بود.

 وی با دستور تشکیل کمیته تخصصی در خصوص تعیین تکلیف نحوه توزیع اعتبارات محرومیت زدایی استان، تصریح کرد: در خصوص یارانه تسهیلات نیز یک کمیته تخصصی تشکیل و سقف این تسهیلات برای بخش های مختلف کشاورزی، صنعت و معدن و گردشگری را تععین کنند.

 

استاندار با تاکید بر اینکه در توزیع و هزینه اعتبارات نقطه نظرات و پیشنهادات فرمانداران و دستگاه های اجرایی اخذ می شود، گفت: توزیع اعتبارات هزینه ای دستگاه های اجرایی در نیمه دوم سال بر اساس عملکرد شش ماهه اول خواهد بود. 

 

شجاعی افزود: توزیع اعتبارات تملک دارایی و سرمایه ای با هدف تامین نداشته های شهرستان ها بر اساس نیازسنجی مردمی و دستگاهی بود که در سفرهای شهرستانی نیز مصوبات و اعتبارات لازم برای آن پیش بینی شده است.

 وی با تاکید بر اینکه در توزیع اعتبارات شتاب نداشتیم و تلاش کردیم این توزیع بر اساس نگاه دقیق و کارشناسی باشد، گفت: بخشی از اعتبارات استان برای تکمیل پروژه های نیمه تمام و آغاز پروژه های جدید بر اساس نیاز و اولویت های منطقه هزینه شده است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار