امام جمعه بجنورد:
امام جمعه بجنورد با تاکید بر اینکه در دفاع مقدس تمامی اقشار از جمله ورزشکاران حضور داشتند، گفت: باید از روش و منش شهدا الگوبرداری کرد.
کد خبر: ۱۰۴۶۲۶۷
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۷ 22 May 2022

 

به گزارش تابناک خراسان شمالی، حجت الاسلام رضا نوری ظهر یک شنبه در آئین یادواره ۱۱۰ شهید ورزشکار خراسان شمالی که در سالن گلشن بجنورد برگزار شد، اظهار داشت: برخلاف بسیاری از جنگ‌ها، هشت سال دفاع مقدس نبردی داوطلبانه بود که مردم با فهم و درک حضور یافتند و برای دفاع از آرمان‌های اسلام و انقلاب از خون خود گذشتند.

 

وی افزود: در این دفاع مقدس همه اقشار جامعه از همه طبقات نظیر ورزشکاران، اصناف، پزشکان و دانش آموزان حضور داشتند و فصل مشترک همه آنها دفاع از اسلام و تمامیت ارضی کشور بود.

 

حجت الاسلام والمسلمین نوری ادامه داد: در این جنگ هشت ساله ۳۵ هزار دانش آموز شهید شده اند، دانش آموزانی که بدون هیچ‌گونه ترسی در برابر گلوله‌های دشمن ایستادند و اقتدار کشور را حفظ کردند.

 

امام جمعه بجنورد با بیان اینکه ورزشکاران باید شهدا را الگوی خود قرار دهند، گفت: اکنون هم ورزشکارانی که از حضور در برابر ورزشکاران رژیم صهیونیستی در رقابت‌های جهانی و بین المللی امتناع می‌کنند، پوریای ولی زمان هستند که باید همواره از آنها قدردانی شود.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار